Vždy to nejlepší..!

Držíme slovo

Chováme se tak, aby naše motto bylo vždy platné. Kdo si koupí  výrobek efko, může si být jistý, že získal nejlepší kvalitu. Této výzvě čelíme a dostojíme denně.

Dokážeme

V ČR ročně zpracujeme a zobchodujeme miliony kilogramů ovoce a zeleniny  přetvořené do vysoce kvalitních výrobků. Tím vytváříme pracovní pozice až pro sto zaměstnanců.

Máme osvědčení

Dodržujeme přísné směrnice IFS a ISO.

Jsme zde

Jako součást nadnárodního potravinářského koncernu. Sídlíme a vyrábíme ve Veselí nad Lužnicí, kde jsme postavili nejmodernější linky na výrobu sterilované zeleniny. Koncern soustředí efko Frischfrucht & Delikatessen GmbH  v Rakouském Eferdingu (centrála) , pobočku v Traunu (sady a sklady) a dceřiné společnosti v Polsku (efko-Chorzów) a v Německau (efko-Simbach).

Naše organizace

Jako součást koncernu zajišťujeme výrobu pro Českou republiku a export, obchodujeme i výrobky ostatních členů koncernu i čerstvou zeleninu. Za koncernem stojí přímo naši zemědělci produkující ovoce a zeleninu nejvyšší kvality.

Náš základ

Společnost efko cz s.r.o. založila v roce 1992 firma efko Frischfrucht & Delikatessen GmbH, která je vlastněna ze 49% zemědělci a 51% BHG Beteiligungsmanagement und Holding GmbH .

Více o nás

Za efko cz s.r.o. jednají pan ing. Tomáš Kučera  a pan DI (FH) Bernard Stöhr.
Manažery koncernu efko jsou pan Klaus Hraby a pan DI (FH) Bernard Stöhr.
Zaměstnáváme celkem na 657 pracovníků. Ve fiskálním roce 2020 byl náš obrat 155,4 mil. Euro